وکیل آنلاین

قانون سفته
1396-06-18
طلاق توافقی
1396-06-26

همانگونه که از نام آن پیداست، فرآیندی است که طی آن، شخصی که مشکل حقوقی درباره موضوعاتی چون، وظایف زوجین نسبت به یکدیگر، وظایف پدر نسبت به فرزند، وظایف فرد نسبت به همنوعان و وظایف هر فرد نسبت به جامعه و تکالیفی که هر کسی به لحاظ شهروند بودن، نسبت به حکومت و اشخاص پیدا می کند و سایر موضوعات حقوقی را با مشاور حقوقی بصورت آنلاین، مطرح می نماید. وکیل آنلاین ما مشاوره حقوقی خود را از طریق انجمن و تلگرام موجود روی خط همراه خود میدهد. در این راستا و در گذر زمان، نیاز هر شخص به مشاور حقوقی امین و قابل اعتماد، بیش از هر زمان دیگری، نمایان می شود. داشتن مشاور حقوقی ثابت برای سازمانهای بزرگ و خانواده ها، در تمامی کشورهای پیشرفته، از ملزومات حقوق شهروندی و مکمل حقوق شهروندی می باشد. حق برخورداری هر فرد از افراد جامعه به وکیل و مشاور حقوقی، مانند حق برخورداری از بهداشت و آموزش و پرورش، در زمره حقوق اولیه قرار می گیرد.

مراحل کار وکیل آنلاین
شما عزیزان میتوانید با عضویت در سایت و طرح سوال در انجمن، بطور مستقیم از آقای شاهین قیصری وکیل پایه یک دادگستری در انجمن مشاوره حقوقی بگیرید. همچنین میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و بطور مستقیم با وکیل ما مشورت حقوقی نمایید.

در ماده ۳۱ قانون اصلاح مصوب ۵۶ و ماده ۲ آیین نامه ریاست قوه قضاییه مورد اشاره قرارگرفته است اینکه وکلای دادگستری باید در دعاوی حقوقی و دعاوی جزایی که با گذشت شاکی تعقیب قانونی آن متوقف می شود قبل از طرح دعوا و یا شکایت و بعد از آن و در طول دفاع مساعی خود را برای سازش بین طرفین به کار گیرند. به دیگر سخن وقتی که یکی از اهداف الزامی شدن حضور وکیل استفاده از تخصص و تجارت آن ها و همچنین تقلیل پرونده های مطروحه در دادگستری است، کمافی السابق وکلاء باید نسبت به وجود آوردن امکان سازش بین طرفین مساعی خود را به کار گیرند که مسلما آثار ارزشمندی را در پی خواهد داشت.
ما منتظر سوالات شما چه از طریق انجمن و چه از طریق تماس تلفنی خواهیم بود. با ما تماس بگیرید.

وکیل آنلاین